O mě

Moje Maličkost

11. července 2011 v 17:33 | Kristyna
Takže, asi jako správná majtelka blogu bych se měla představit, aby jste mě trochu lépe poznali.Všeobecně o mě:
Jméno: Kristýna, můžete ji ale samozřejmě i říkat magore, debilko a nebo cvoku. Nic z toho ji neurazí.
Přezdívka: Keepitsimple; Kika, Kiki, Meldy, a nebo ty zmíněné nahoře.
Datum narození: 22.3.1995; šťastná šestnáckta.
Studuje: Informační Technologie/Informatika v ekonomice; v září nastupuje, a bude se pokoušet úspěšně dokončit druhý ročník


Pár/Více detailů o mě, které můžou, ale také nemusí zajímat

Prakticky vzato, jsem tipická puberťačka, která tlamuje svím rodičům, ignoruje svoje rodiče, ráda si vyjde někam ven a protelefonuje/prosmskuje milóny. A ráda bych se vám představila v trochu podrobné ... biografii? Moc odbornej název, protstě toto berte jako obdobu blogařského profilu v mém podání.

Věci, které mám ráda a pro které bych zabíjela, v trochu podrobnějším provedení.

Moje rodina: Popravdě, moji rodiče mě lezou na nervy co 10 sekund, určitě to znáte "běž umít nadobí", "vynes koš", "udělej to" a "zapomělas na to" nebo "proč dělás všechno napůl? to abych si dělal/a sam/a"... Blah Blah... Ano to je pravda, ale to je asi všude stejné. Takže moje mamka se jmenuje Aranka, což je podle mě vzkutku nezvyklé jméno, sice krásné, ale vím že ve svém životě s ním měla hodně problémů. Můj taťka se jmenuje Milan - to je snad nejkrásnější jméno na světě, a nemá s tím nic společného má posedlost na jména začínající písmenem m (Milan, Michal, Michael, Martin, Marián....) - blah. Moje maka pracuje jako zdravotní serstra v nemocnici na chirurgické ambulanci, a vždy když dojde domů tak mě vykládá co za pošuky tam měla, a jak je málem přizabila když je jenom viděla. Sama o sobě je velmi zábavná ženská, ale tak neskutečně náladová až to néni možné. Taťka pracuje jako svářeč, a přitom si dělá vysokou, aby pak mohl sedět na zadku, a poroučet (to mu bude sedět fakt skvěle). A mimochodem pro mě je to nejúžasnější chlap na světě, už jen kvůli tomu, že mě představil nejúžasnějšímu sportu na světě.

Mazlíčci: Kdyby jste přišli k nám, tak si snad řeknete že jste přišli do zoo, doma máme hrozně moc zvířat. Tak je začnu jemnovat po jednom. Pes - Ben(bišon), Pes - Kokin(pudl), Kočka - Perla(Britská lilavitá), Kocour - Mikeš(Domácí kočka), Morče - Šmudla(chrochtá jak prase), Králík - Lojza(Stříbrňáček můj, v kleci je dohromady s morčetem a věřte nebo ne, to morče je tak vyžrané, že je větší jak on), Pták - Žako - Bubu/Bubák/Magor a milion stopádesátosm rybiček.

Hokej: Překvapuje vás to? No tož to máte blbé. Hokej je absolutně nějúžasnější, nejrkásnější sport na světě. Do slova a do písmene jsem na něm závislá(Asi tak jak na knihách a The Vampire Diaries). Nebudu to moc roztahovat a prostě řeknu jen můj nejoblibenější tým - Pittsburg Penguins. Pokud si se mnou chcete pokecat o hokeji - tak si mě přidejte na msn (níže).

Knihy: Takže to o čem je tento blog, knihy, knihy, knihy a knihy.
Moje oblíbená kniha: Angelologie; Hostitel.
Oblíbený/á spisovatel/ka: Danielle Trussoni.
Oblíbená knížní postava: Ian O'shea (Hostitel); Percival Grigori(Angelologie)
Abych pravdu řekla, ke knihám jsem se dostala teprve před rokem, kdy mě rodiče koupili všechny díli Stmívání. Od té doby mě čtení chytlo a pokouším se číst jak to jen jde. Bohužel moje knihovnička je zatím malá, pramalá - pohopouhých 22 titulů. Smutné. Doufám, že v budoucích se mě rozroste. Mimochodem, někdy bych fakt moc ráda chtěla zkusit knihu v angličtině.

Seriály a filmy: Toto néni zas tka moje silná stránka, ale ráda se podívám na nějaký ten seriál, mezí mě oblíbené patří například How I met your mom, Glee, The vampire diaries, Pretty little liars, The big bang theory, trueblood a smallvile.

Jídlo: MILUJU PIZZU, ŠPAGETY A HLAVNĚ MASO NA JAKKOLIV!!! To zní jak od pošahaného pošuka.

Hudba: Višchni říkají, že ohledně hudby jsem divný patron, i když mám skvělej vkus. Důvod? Poslouchám absolutně všchno - metal, pop, rock, hip-hop (pouze českej mě nesedí), dance, screamo, prostě absolutně všchno až na trance a ten divnej house styl.
Oblibené skupiny: 30 second to mars, 3 door down, Adept, black veil brides, paramore, versaeemerge, all time low, corrsfade, there for tomorrow, three days grace, Hollywood undead, Kiss, Nazareth, Scorpions, Sum 41, Journey, Nirvana, Anberlin, Depeche mode, Bon Jovi, The prodigy, Hadouken!, Raunchy, JLS, Breaking Benjamin, Black eyed peas, Sonic Syndicate, Atreyu, Apocalyptica, Silverstain, Skillet, Hurts, The pretty reckless, 3oh3, Remady a mnohem více.
Oblíbené zpěvačky: Lady Gaga, Rihanna, Alanis Morissette, Cher, Christina Aguilera, Shontelle Ke-dolar-ha.
Oblíbení zpěváci/DJ: David Guetta, Flo-Rida, Dj Antonio, James Morrison, Usher, Eminem....


To zatím asi vše tak co mě leze do mozku :)
 
 

ReklamabuttonTOPlist