Blog

Letní čtení (aneb cestujeme s knihami)

15. července 2011 v 10:39 | Kristyna
Takže, i když je to už pár dní, tak až teď jsem našla čas, napsat že jsem se zapojila do letního čtení, které "hostuje" Abyss a Syki. Letní čtení je vlastně virtuální cestování po kontinentech. Já si zvolila cíl - Amerika. Už jenom kvůli Kanadě, kolébce hokeje.
Takže, já osobně jsem zvedavá jak dokážu splnit úkol, který zní přečíst 18 knih. To je 9 knih na měsíc.
Toto bude sloužit jako můj list, kde se pokusím zapisovat svoje "úspěchy".
2 Knihy - IRSKO
Angelologie -
Škola noci 1: Označená -
4 Knihy - BELGIE
Škola noci 2: Zrazená -
Přechod - (Právě čtu)
6 Knih - ŠPANĚLSKO

8 Knih - EGYPT
10 Knih - KEŇA
12 Knih - TANZÁNIE
14 Knih - KANADA
16 Knih - MEXIKO
18 Knih - ARGENTINA

Zpět u Blogaření, můj první příspěvek

11. července 2011 v 14:05 | Kristyna
Takže jak to říct, po nějaké dlouhé době co jsem strávila pouze sledováním blogů, a prakticky vůbec nepřispívala, jsem si řekla, že bych se k tomuto krásnému 'koníčku' mohla zase vrátit. Ale tentokrát v jiném stylu, než před pěti lety, to mě bylo 11/12, a prakticky jsem nepsala o ničem jiném než jaké nové oblečení si koupila Avri Lavinge, a nebo že nádherná slečna "Bondová" si nechala udělat botox, a taky jsem se rozčilovala nad tím, že lidi říkají o Kelly Clarksonhnusné věci, jako že je špakaté prasátko. Tak tomuto se vyhnu jak jen to půjde.

Takže, abych se vrátila k tématu, tento blog bude zaměřen na to co mě v tuto dobu ucvhátilo nejvíce, to jsou knihy. Moje láska ke knihám začala před rokem, předtím jsem si ani nedokázala představit že někdy bych sama od sebe otevřela knížku. A nebo snad na úkor nějaké krásné sukničky si nějakou koupila. Boha to by mě před tím ani nenapadlo. Zajímavé jak se za rok vše dokáže změnit.

Takže kromě toho, že se budu snažit vám zde psat moje vlastní recenze na knihy, názory, hodnocení, tak se taky pokusím zjišťovat nějaké novinky.

Dalé zde taky můžete očekávat nějaké články o oblíbených seriálech, jako The Vampire Diaries, Glee nebo The Pretty Little Liars. Taky něco málo ze světa filmu a zejména hudby! Budu se vám snažit představit moje oblíbené písničky, při kterých ráda usinám, relaxuju, studuju, nebo čtu.

Prozatím děkuju, a těším se na vaše komentáře.

Kristyna
 
 

ReklamabuttonTOPlist