Zpět u Blogaření, můj první příspěvek

11. července 2011 v 14:05 | Kristyna |  Blog
Takže jak to říct, po nějaké dlouhé době co jsem strávila pouze sledováním blogů, a prakticky vůbec nepřispívala, jsem si řekla, že bych se k tomuto krásnému 'koníčku' mohla zase vrátit. Ale tentokrát v jiném stylu, než před pěti lety, to mě bylo 11/12, a prakticky jsem nepsala o ničem jiném než jaké nové oblečení si koupila Avri Lavinge, a nebo že nádherná slečna "Bondová" si nechala udělat botox, a taky jsem se rozčilovala nad tím, že lidi říkají o Kelly Clarksonhnusné věci, jako že je špakaté prasátko. Tak tomuto se vyhnu jak jen to půjde.

Takže, abych se vrátila k tématu, tento blog bude zaměřen na to co mě v tuto dobu ucvhátilo nejvíce, to jsou knihy. Moje láska ke knihám začala před rokem, předtím jsem si ani nedokázala představit že někdy bych sama od sebe otevřela knížku. A nebo snad na úkor nějaké krásné sukničky si nějakou koupila. Boha to by mě před tím ani nenapadlo. Zajímavé jak se za rok vše dokáže změnit.

Takže kromě toho, že se budu snažit vám zde psat moje vlastní recenze na knihy, názory, hodnocení, tak se taky pokusím zjišťovat nějaké novinky.

Dalé zde taky můžete očekávat nějaké články o oblíbených seriálech, jako The Vampire Diaries, Glee nebo The Pretty Little Liars. Taky něco málo ze světa filmu a zejména hudby! Budu se vám snažit představit moje oblíbené písničky, při kterých ráda usinám, relaxuju, studuju, nebo čtu.

Prozatím děkuju, a těším se na vaše komentáře.

Kristyna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamabuttonTOPlist